Dlaczego warto zdecydować się na grę “Mini Lotek”?

Spośród wielu gier, które proponuje Totalizator Sportowy, nadal wielu graczy wybiera Mini Lotto. Dlaczego jest on nadal popularną grą i czy na pewno warto jest zdecydować się na zakup kuponu?
Mini lotto to gra, która oferuje wygrane w wysokości nawet 300 000 złotych. Standardowo jednak rzadko się to zdarza, ponieważ zazwyczaj główną wygraną trafia więcej niż jedna osoba. Dzieje się tak dlatego, ponieważ prawdopodobieństwo wytypowania prawidłowo pięciu liczb z czterdziestu dwóch jest dość wysokie, a wiele osób ze względu na to, iż cena kuponu jest niska, kupuje ich więcej. Losowania mini lotto odbywają się codziennie wieczorem i rzadko kiedy zdarza się, aby nikt nie trafił głównej wygranej. Jeśli tak się jednak stanie, oznacza to zwykle wyższą wygraną, jeśli chodzi o niższe stopnie.

 

W przypadku takiej gry jak mini lotto wyniki można sprawdzić zarówno stacjonarnie, jak i w internecie. Nadal popularne jest sprawdzanie wylosowanych liczb w telegazecie. Tam jednak wyniki pojawiają się z opóźnieniem, ponieważ tam pojawiają się nie tylko wyniki, ale również informacje, czy ktoś trafił główną wygraną i ile ona wynosi.

Możesz również polubić…